Персональная рассылка от Ольги Лариной
Форма быстрой связи. Ольга Ларина


Что касается PR-кейсов, я категорически против выставления чужих ошибок на всеобщее обозрение. Посему, обо всем, что вас интересует, вы можете спросить меня лично.

SMM-кейсы я регулярно демонстрирую на многочисленных конференциях, семинарах и вебинарах (некоторые презентации)

О работе со мной из первых уст можно узнать здесь

Для полноты впечатления можно почитать мой блог, Twitter и Facebook. Видео на YouTube здесь

Ещё считается модным вывешивать свои экспертные комментарии для прессы. Считать их давно перестала и думаю Дело.UA, AIN.UA, ФОКУС, ТК "Украина", UBR и ТСН будет вполне достаточно. Самый свежий комментарий о новом алгоритме Facebook для AIN.UA здесь
Интервью:
ВидеоВолодимир Семенішин
HR Marketing Direction Manager SoftServe

- Хороший працівник це той працівник, який не тільки вміє добре працювати, а вміє та хоче вчитися. У компанії SoftServe, навчанню працівників приділяється дуже велика увага. Щонайменше, двічі на рік для команди ми організовуємо тренінги, на яких доповідачами запрошуємо провідних експертів з маркетингу, PR’у та HR’у. Один з таких тренінгів нещодавно провела для нас Ольга Ларіна. Це був тренінг «PRактический пиар: от стратегий к инструментам». За 8 годин насиченого, цікавого і структурованого навчання Ольга розповіла про найголовніші складові успішного іміджу компанії на ринку. Дуже сподобалось те, що знання, які отримали під час теоретичного тренінгу, ми закріплювали на практиці. Отримані вміння та навики ми вже почали використовувати у нашій роботі. Щиро дякуємо Ользі за досвід, яким вона поділилася з нами!